Studeni Forum

Domaći filmovi, Domaća muzika, Domaće serije, Strane serije, Strani filmovi, Besplatno skidanje, Besplatno članstvo

Početna stranicaFAQPretraľnikLoginRegistracija

Share | 

Pobjecu od kuce...

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
tascha
Timski igrač
Timski igrač

Broj postova : 117
Registration date : 26.02.2008

PostajNaslov: Pobjecu od kuce...   sri svi 07, 2008 11:20 am

U posljednje vrieme mi se vrzma jedna epizoda iz moga tinejdzerskog zivota tinejdzeri i ostale pubertetlije..

Kad sam bila tinejdzerka sanjala sam o tome da pobjegnem od kuce...Jednom sam se cak i "usudila", sto znaci da sam spakirala kofere, ali prevladao je strah i termin kod zubara koji sam imala uskoro zakazan...bilo mi je tad 16 ljeta...Ok nemamo jos tinejdjera u kuci, ali me bas interesira kako postupiti kada vam kcer, sin kazu da ce pobjeci od kuce. Jedna mudra zena mi je rekla da kad mi to kaze smirenim glasom bez imalo ljutnje kazem Ok zlato evo tu su ti vrata i da joj/mu otvorim. Jer ako to ne napravim da ce me ucjenjivati za vjeke vjekova.
otvoriti vrata i reci im da traze novu mamu i tatu jer da tako vise ne ide. ...ili im se pocet ulizivati u strahu da ne naprave neku glupost..

Da li ste imali slicnih iskustava, da li ste i sami htjeli pobjeci iz nekih razloga, ili da li su to vasa djeca nekada pokusala?

Dajte malo vatre...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Ludvig
Timski igrač
Timski igrač

Broj postova : 256
Registration date : 21.02.2008

PostajNaslov: Re: Pobjecu od kuce...   pet svi 09, 2008 12:17 am

Ja sam sa frendom ,zato što je sanjao da mu je baka umrla, u četvrtom razredu pobjegao u Kumrovac,imao sam na sebi gumene čizme i plavu školsku kutu.
N a kraju balade kad se je smračilo a već smo dobro zaglibili na nekom putu u šumi ja sam rekao da hoću doma, otišao sam sam do stanice gdje me je preuzela policija a za doma šta se dešavalo nebi pisao, tarapana
[Vrh] Go down
Korisnički profil
tascha
Timski igrač
Timski igrač

Broj postova : 117
Registration date : 26.02.2008

PostajNaslov: Re: Pobjecu od kuce...   pet svi 09, 2008 10:50 am

Ha,ha,ha..mogu si zamisliti...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content